Qazim Osmani blen vilën e Sllobodan Millosheviqit?

Sipas gazetës serbe “Kurir” biznismeni shqiptar Qazim Osmani planifikon të blej vilën e Sllobodan Milloshqviqit. Shtëpia luksoze e ishpresidentit serb në rrugën Tolsojeva 33 në Dedinje të Beogradit është në shitje qe 3 vjet dhe sipas gazetës Kurir kap çmimin prej 3,5 milionë euro.

qaza

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Ky sajt përdor Akismet-in që të reduktojë mesazhet e padëshiruar. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komenteve tuaja.