CamStudio – Softver falas me performancë të lartë.

camstudioJeni përdorues i Windowsit dhe keni nevojë për një softver për inçizimin e videoklipeve që ka performancë të lartë dhe që njëkohësisht nuk kushton shumë? Kjo është e mundshme nëse vizitoni faqën  camstudio.org. Aty mund të shkarkoni falas softverin CamStudio. Një nga veçoritë e CamStudios është se ky softver  mundëson inçizimin e aktiviteteve tuaja në ekranin e kompjutorit si dhe krijimin e AVI videofajlleve standarde. Ky softver bënë të mundshëm edhe konvertiten nga videoformati AVI në formatin SWF. Ky softver ofron edhe funktionen “Picture in Picture” ku ju permes kamerës së kompjuterit mundeni njëkohësisht  të inçizoni veten tuaj dhe aktivitetet në ekran.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Ky sajt përdor Akismet-in që të reduktojë mesazhet e padëshiruar. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komenteve tuaja.