Christina Aguilera imiton Britney Spearsin – dhe shkakton ngazëllim e britmë në studio!

Skärmavbild 2015-03-11 kl. 16.16.00Ja imitimi për të cilin flitet aq shumë në SHBA  pas vizitës që Christina Agilera i bëri programit të njohur Tonight Show. Së bashku me udhëheqësin e programit ajo shtypi një buton i cil gjeneroi 5 emra të artistëve të njohur. Në mes tjerëve ajo zgjodhi mikeshën e saj të vjetër Britney Spears.  Rezultati : magjik! Vlerësoni edhe vet duke shiquar videoklipin në vijim.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Ky sajt përdor Akismet-in që të reduktojë mesazhet e padëshiruar. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komenteve tuaja.