Si t’i theni vezët?

vezeLajm i mirë për të gjithë ata që kanë pasion kuzhinën. Në këtë videoklip mund të shihni diçka vërtëtë interesante. Është fjala për paisjen që na ndihmon në thyerjen e shpejtë, efikase dhe të pastërt të vezëve. Paisja bën edhe thyerjen e vezëve të ziera si dhe ndarjen e pjesës së bardhë të vezës nga ajo e verdha. Për më tepër shiqoni videoklipin.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Ky sajt përdor Akismet-in që të reduktojë mesazhet e padëshiruar. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komenteve tuaja.