Zbulimi që do të lehtësojë përdorimin efikas të mikrovalës!

mikrovalaKy djalosh  ka një ide që do të bëjë të përditshmen tonë  shumë më të lehtë. Të gjithë ju e dini se sa telashe kemi nganjëherë me shkrirjen apo nxemjen e ushqimit me mikrovalë. Nganjëhërë ushqimi nuk arrin të shkrihet as deri ne gjysmë nganjëherë shkrihet më tepër se që duhet dhe është tepër i nxehtë. Lajmi  i mirë është se këtij problemi së shpejti do të i vij  i fundi . Shiqoni këtë videoklip  dhe ju do të kuptoni mënyrën se si ky e zgjodhi këtë problem.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Ky sajt përdor Akismet-in që të reduktojë mesazhet e padëshiruar. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komenteve tuaja.