Spotify kompleton këngët me tekstin përkatës!

spotiShërbimi i njohur Spotify i cili ofron mundësi dëgjimi të këngëve tani do të kompletohet edhe me një veçori tjetër, Do të mjafton që të klikoni në butonin “Lyrics” dhe automatikisht do të shfaqet teksti i këngës të cilën jeni duke e dëgjuar. Pra tani do të keni rastin që të këndoni me saktësi këngën e juaj të preferuar. Për më tepër shiqoni videoklipin në vijim:

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Ky sajt përdor Akismet-in që të reduktojë mesazhet e padëshiruar. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komenteve tuaja.