Freski nga Australia e largët.

naileDuke pas parasysh se ne publikojmë vetëm lajme pozitive kësaj radhe vijmë me një lajm të tillë nga Australia e largët. Bashkatdhetarja jonë me banim në Australi Naile Zhupani pak kohë me parë ka startue një videokanal në faqën e popullarizuar youtube dhe për kohë shumë të shkurtër ka fitue qindra abonentë. Është ky një videokanal edukativ me përmbajtje shumë të larmishme dhe interesante.  Aty mund të mësoni që nga kopshtaria, ushqimi dietal, grimi e deri te reçetat e kuzhinës e fitnesi. Videoklipet janë në gjuhën angleze por për të interesuarit ekziston mundësia e aktivizimit te titrave shqip. Videokanalin në fjalë mund ta vizitoni nëse klikoni këtu…

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Ky sajt përdor Akismet-in që të reduktojë mesazhet e padëshiruar. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komenteve tuaja.